Kniha ROZKVET

"Nech Zdravím kvitnúce Telo je Oázou, cez ktorú Srdce Zdroja žiari a jasná  Myseľ tká do pozemskosti tie najkrajšie Obrazy o Živote, a v ktorej Duša plne raduje sa zo žitia na Zemi v Bytí Človeka. A tak v Láske dej sa a svieť si sebou, Človek nádherný v prenádherných záhradách Matky Zeme."

Kniha, stvorená ako žiarič a harmonizátor, vysokovibračný “obraz v slovách¨. Okrem životodárnych receptov živej slnečnej stravy, tipov pre slnečnosť žitia v tele i v duši, obsahuje aj básne a obrazy. Vylaďuje telo i vaše zmysly aj priestor vášho domova. Dobrú chuť k životu!

Obsah z knihy ROZKVET

  • Voňavý chlieb
  • Smoothies, kvety a divoké jedlé
  • Šaláty, syry a polievky
  • Torty a sladké
  • Krása Tela
  • Slnečný Život
  • Obrazy
  • ..a na začiatok

Janko Svetlan Majerčík - hudobník

"Nádherná kniha plná farieb, života, krásy, odvahy, pokory, múdrosti, úcty a to všetko jednoducho v jednote s duchom citlivého, vnímavého, hlbokého a duši mojej blízkeho človeka."

Adela Banášová - Vinczeová

"Ešte som nepočula o kokosovej smotane alebo o mozarelle z kešu orieškov. Netuším, ktoré bylinky sú jedlé a ako chutia kvety. Príroda okolo nás evidentne ponúka neuveriteľné pochutiny a "ozdraviny", preto je Katkina knižka nesmierne inšpiratívna a čistá. Sama nie som fanúšikom iba surovej stravy, ale je dobré si horizonty rozširovať.. Príroda a organizmus sa nám poďakujú. Ja ďakujem za túto knihu."

Viera Svarinska

"Pre mňa osobne je táto kniha nadčasovým, transformačným umeleckým dielom, ktoré treba prežiť, precítiť, ochutnať na vlastnej koži a vo vlastných bunkách. Naše telo, myseľ, duch sa nám odvďačia blahodarnou energiou, ktorá je tak prepotrebná pre náš život."

Bea Hlohovská

"Zvyčajne, keď siahame po knihe receptov, nachádzame strikné návody, postupy... a to je všetko, ani neočakávame viac. Táto kniha vás však chytí aj za srdce, lebo je tam. To, že aj živá strava sa dá pripraviť neuveriteľne chutne a jednoducho, je jedno z posolstiev. Je tam vložená radosť a ľahkosť bytia v spojení s napĺňaním potreby fyzického aj psychického prežívania. Už pri čítaní cítite, s akou láskou je všetko pripravované a precítite tú chuť a vôňu, a preto je to skvelá inšpirácia pre všetkých kreatívnych, tvorivých, hľadajúcich zdravý, zmysluplný, vedomý život."

Zázraky a Krása dejú sa v očiach toho, kto sa pozerá Srdcom...

 

Kto v Srdci doma je, Doma je

 

Sladkosť Bytia na zemi ... hrajte sa hrajte sa a majte dôveru v Stvoriteľa (o:

V prípade záujmu o e-book alebo tlačenú verziu knihy, prosím kontaktujte autorku na katka@kasoleil.com. Ďakujeme za pochopenie.